Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Üyelik / Bayilik Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum
Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

1. Kitapsec.com`dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartı Tek Çekim (Visa, MasterCard),Garanti Bonus .Akbank Aksess Kredi Kartlarına 4 Taksit , banka havalesi/EFT . Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı Ödeme yöntemlerinden birisini kullanabilirsiniz. Bunların dışındaki ödeme yöntemleri kabul edilmez. Ödeme yöntemi olarak Banka Havalesi/EFT seçilmiş fakat bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

2. kitapsec.com siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura veya Yazarkasa fişi eşliğinde teslim edecektir.

3. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır

4. kitapsec.com`un satışa sunduğu eserlerin stok bilgileri hergün güncellense de sipariş verilen bazı eserlerin temininde imkansızlıklar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda da ilgili bölümümüz tarafından size telefon ya da eposta ile bilgi verilir. Esere ilişkin herhangi bir ödeme yapmışsanız, bu bedel en kısa sürede iade edilir.

5. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Yurtiçi Kargo ve ARAS Kargo ile yapılır.

6. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@kitapsec.com `a yazarak, durum kitapsec.com`a bildirilebilinir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanağın 0312 434 2490 numaralı telefona fakslanması suretiyle durum bildirilmelidir. kitapsec.com sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

7. Genel olarak satın aldığınız eserleri tahrip etmeden, kullanmadan ve eserin tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

8. kitapsec.com`dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

 

Bu site, Nora Medya e-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır. © 2010 Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Kopyalanamaz